Nu är det äntligen möjligt att beställa kläder      (uppdaterad 4/3-22)

Tillbaka | Visa delningslänkhttp://fkfriskus.se/?sida=N1431 (kopiera)


Från och med idag och fram till den 13 mars är vår klädshop öppen på Trimtex. Vi har inte ändrat designen utan det som är förändrat är lite sponsorer. Om du har akut behov av kläder finns det ju lite med den gamla sponsoruppsättningen kvar i sportshopen i stugan. En nyhet för i år är en överdragströja/jacka som är lite tjockare än en vanlig överdragsjacka. Här kommer lite information från Trimtex kring hur du gör för att beställa.


Det är viktigt att beställa innan tidsfristen går ut. Vi kan dessvärre inte lägga till beställningar efter att webshopen har stängt.

Starta gärna med att kolla in vår informationsfilm om hur du loggar in i shopen och beställer, klicka på länken här: infofilm

Klicka på länken för att komma vidare till webshopen: shopen

Välj ”Logga in” om du redan har ett konto på trimtex.se eller ”Nytt konto” om det är första gången du beställer från oss.
På mobil måste du skrolla ner på sidan för att hitta dessa två alternativen.

”Teamkod för inloggning” klicka på ”Logga in”

Om du kommer bort från medlemssidan, kan du logga in med teamkod: FKFriskusVarberg2022

Om du är osäker på vilken storlek du ska välja, se vår informationsfilm här:Storleksguide

När din beställning har gått igenom skall du få en orderbekräftelse från oss inom kort.

Vi rekommenderar att använda Chrome eller Firefox som webläsare för att det ska fungera på bästa sätt – att t.ex använda Explorer kan göra så att det blir problem

Om det skulle uppstå problem med att logga in eller om du har andra frågor och funderingar så tveka inte att ta kontakt med oss på support@trimtex.se eller på telefon 026-24 98 90.





Inga kommentarer - Skriv kommentar