Hallands Nyheters ungdomsserie etapp 1, Sträcktidsresultatlista

2012-05-12

D163800 m6 anmälda
1Linnea Kjellsson
Falkenbergs OK
25:151:43
1:43
3:50
17:27
0:40
2:23
2:13
19:40
1:22
3:45
2:06
21:46
0:28
4:13
1:47
23:33
0:32
4:45
0:56
24:29
0:44
5:29
0:34
25:03
0:48
6:17
0:12
25:15
2:07
8:24
1:16
9:40
0:57
10:37
2:00
12:37
1:00
13:37
2Sofia Johansson
OK Nackhe
26:001:44
1:44
3:39
17:40
0:46
2:30
2:12
19:52
1:12
3:42
2:30
22:22
0:32
4:14
1:47
24:09
0:34
4:48
1:07
25:16
0:46
5:34
0:31
25:47
0:49
6:23
0:13
26:00
2:07
8:30
1:09
9:39
0:56
10:35
2:09
12:44
1:17
14:01
3Helena Hagström
Falkenbergs OK
28:223:25
3:25
3:29
20:17
1:00
4:25
2:18
22:35
1:33
5:58
2:13
24:48
0:28
6:26
1:48
26:36
0:32
6:58
1:01
27:37
0:48
7:46
0:33
28:10
0:55
8:41
0:12
28:22
2:31
11:12
1:34
12:46
0:57
13:43
2:04
15:47
1:01
16:48
4Klara Andersson
IK Dran
34:142:41
2:41
4:22
24:33
0:42
3:23
2:54
27:27
1:16
4:39
2:40
30:07
0:37
5:16
2:10
32:17
0:43
5:59
1:07
33:24
0:59
6:58
0:35
33:59
1:03
8:01
0:15
34:14
3:22
11:23
2:10
13:33
2:57
16:30
2:27
18:57
1:14
20:11
5Emma Andersson
IK Dran
38:172:51
2:51
4:04
28:53
1:02
3:53
2:30
31:23
2:14
6:07
2:37
34:00
0:33
6:40
2:13
36:13
0:39
7:19
1:11
37:24
0:55
8:14
0:38
38:02
1:06
9:20
0:15
38:17
6:29
15:49
4:12
20:01
1:12
21:13
2:23
23:36
1:13
24:49




H164330 m7 anmälda
1Simon Wikström
Halmstad OK
24:331:11
1:11
1:23
17:36
0:31
1:42
1:51
19:27
0:49
2:31
2:37
22:04
0:38
3:09
1:19
23:23
0:42
3:51
0:31
23:54
0:50
4:41
0:29
24:23
0:42
5:23
0:10
24:33
2:32
7:55
1:36
9:31
0:51
10:22
2:55
13:17
2:56
16:13
2Loke Agmarken
Halmstad OK
27:251:30
1:30
1:35
19:32
0:42
2:12
1:54
21:26
1:05
3:17
3:01
24:27
0:36
3:53
1:40
26:07
0:28
4:21
0:40
26:47
0:40
5:01
0:28
27:15
0:47
5:48
0:10
27:25
3:39
9:27
1:24
10:51
0:49
11:40
3:03
14:43
3:14
17:57
3Johan Gustafsson
OK Nackhe
31:563:18
3:18
1:39
22:33
0:39
3:57
2:14
24:47
0:58
4:55
3:41
28:28
0:45
5:40
1:59
30:27
0:28
6:08
0:45
31:12
0:43
6:51
0:32
31:44
1:00
7:51
0:12
31:56
3:21
11:12
1:46
12:58
1:01
13:59
3:26
17:25
3:29
20:54
4Zakarias Hanson
Falkenbergs OK
35:082:42
2:42
1:55
25:35
1:19
4:01
2:15
27:50
1:48
5:49
3:41
31:31
0:55
6:44
2:19
33:50
0:36
7:20
0:32
34:22
1:04
8:24
0:33
34:55
0:51
9:15
0:13
35:08
3:18
12:33
1:58
14:31
1:09
15:40
4:06
19:46
3:54
23:40
5Samuel Henningsson
OK Löftan
38:012:16
2:16
1:53
28:11
0:57
3:13
2:21
30:32
1:09
4:22
3:55
34:27
0:51
5:13
2:11
36:38
0:33
5:46
0:37
37:15
0:47
6:33
0:34
37:49
1:00
7:33
0:12
38:01
4:11
11:44
1:47
13:31
1:01
14:32
3:47
18:19
7:59
26:18




D16 Kort3350 m1 anmälda
1Izabel Wikner Zienkiewicz
IF Rigor
30:424:01
4:01
3:06
27:42
1:16
5:17
2:45
30:27
1:52
7:09
0:15
30:42
0:35
7:44
0:38
8:22
1:01
9:23
2:46
12:09
1:07
13:16
2:30
15:46
1:12
16:58
4:41
21:39
2:57
24:36




D143350 m9 anmälda
1Hanna Johansson
FK Friskus-Varberg
27:392:20
2:20
2:44
24:46
0:48
3:08
2:39
27:25
1:39
4:47
0:14
27:39
0:36
5:23
0:37
6:00
1:13
7:13
2:37
9:50
1:17
11:07
2:26
13:33
1:10
14:43
4:29
19:12
2:50
22:02
2Jonna Halonen
Fjärås AIK
28:442:33
2:33
2:29
26:08
0:57
3:30
2:21
28:29
2:18
5:48
0:15
28:44
0:35
6:23
0:37
7:00
0:52
7:52
3:59
11:51
0:57
12:48
2:13
15:01
1:23
16:24
4:45
21:09
2:30
23:39
3Amanda Carlsson
IK Trenne Ullared
29:553:58
3:58
2:48
26:50
1:18
5:16
2:51
29:41
1:52
7:08
0:14
29:55
0:35
7:43
0:37
8:20
0:57
9:17
2:50
12:07
1:07
13:14
2:15
15:29
1:10
16:39
4:27
21:06
2:56
24:02
4Felizia Wikner Zienkiewicz
IF Rigor
31:012:57
2:57
2:21
28:31
0:58
3:55
2:18
30:49
2:44
6:39
0:12
31:01
0:31
7:10
0:38
7:48
0:47
8:35
3:56
12:31
3:54
16:25
1:50
18:15
0:58
19:13
4:06
23:19
2:51
26:10
5Moa M-Henningsson
IK Trenne Ullared
31:183:14
3:14
3:27
28:03
0:39
3:53
2:58
31:01
1:19
5:12
0:17
31:18
0:37
5:49
0:46
6:35
1:12
7:47
3:15
11:02
1:13
12:15
2:34
14:49
1:16
16:05
5:29
21:34
3:02
24:36
6Tove Lind
OK Lindena
33:082:01
2:01
5:22
30:17
0:57
2:58
2:37
32:54
2:41
5:39
0:14
33:08
0:34
6:13
0:33
6:46
0:59
7:45
4:57
12:42
1:05
13:47
2:22
16:09
1:13
17:22
4:51
22:13
2:42
24:55
7Ebba Bengtsson
OK Lindena
34:195:20
5:20
2:48
31:08
0:55
6:15
2:54
34:02
1:49
8:04
0:17
34:19
0:32
8:36
0:39
9:15
1:07
10:22
2:48
13:10
3:42
16:52
2:24
19:16
1:21
20:37
4:47
25:24
2:56
28:20
8Felicia Carlsson
IK Trenne Ullared
35:002:18
2:18
3:43
31:23
0:44
3:02
3:21
34:44
1:27
4:29
0:16
35:00
0:36
5:05
1:30
6:35
1:55
8:30
3:20
11:50
1:17
13:07
2:37
15:44
1:17
17:01
6:10
23:11
4:29
27:40
9Clara Henningsson
IK Trenne Ullared
45:087:03
7:03
3:45
41:49
1:03
8:06
3:03
44:52
1:59
10:05
0:16
45:08
0:45
10:50
1:03
11:53
1:18
13:11
4:07
17:18
5:24
22:42
5:05
27:47
1:13
29:00
5:36
34:36
3:28
38:04




H143800 m9 anmälda
1Olle Josarp
FK Friskus-Varberg
20:361:26
1:26
2:54
14:07
0:30
1:56
1:41
15:48
1:04
3:00
1:50
17:38
0:21
3:21
1:26
19:04
0:25
3:46
0:50
19:54
0:38
4:24
0:29
20:23
0:42
5:06
0:13
20:36
1:40
6:46
1:08
7:54
0:45
8:39
1:43
10:22
0:51
11:13
2Fredrik Johansson
OK Nackhe
22:321:31
1:31
2:52
15:36
0:32
2:03
1:50
17:26
1:32
3:35
1:55
19:21
0:28
4:03
1:35
20:56
0:32
4:35
0:52
21:48
0:44
5:19
0:32
22:20
0:53
6:12
0:12
22:32
1:51
8:03
1:12
9:15
0:50
10:05
1:48
11:53
0:51
12:44
3Magnus D Johansson
OK Löftan
25:541:48
1:48
3:27
17:44
0:38
2:26
2:20
20:04
1:08
3:34
2:17
22:21
0:30
4:04
1:51
24:12
0:37
4:41
1:00
25:12
0:49
5:30
0:30
25:42
0:50
6:20
0:12
25:54
2:11
8:31
1:40
10:11
1:04
11:15
2:00
13:15
1:02
14:17
4Adam Broberg
IF Rigor
26:532:11
2:11
3:29
18:05
0:34
2:45
3:05
21:10
1:32
4:17
2:14
23:24
0:33
4:50
1:45
25:09
0:29
5:19
0:56
26:05
0:41
6:00
0:33
26:38
0:52
6:52
0:15
26:53
2:49
9:41
1:22
11:03
0:50
11:53
1:48
13:41
0:55
14:36
5Martin Skyggeson
OK Nackhe
32:302:17
2:17
3:39
24:13
0:32
2:49
2:12
26:25
1:09
3:58
2:00
28:25
0:24
4:22
1:55
30:20
0:32
4:54
1:05
31:25
0:49
5:43
0:50
32:15
0:49
6:32
0:15
32:30
8:05
14:37
1:20
15:57
1:10
17:07
2:33
19:40
0:54
20:34
6Filip Svensson
OK Löftan
36:143:19
3:19
5:08
25:24
0:37
3:56
3:05
28:29
1:45
5:41
2:41
31:10
0:31
6:12
3:11
34:21
0:43
6:55
1:05
35:26
1:09
8:04
0:35
36:01
1:12
9:16
0:13
36:14
3:12
12:28
2:15
14:43
1:26
16:09
2:50
18:59
1:17
20:16
7Isak Larborn
Fjärås AIK
39:172:27
2:27
5:56
26:23
1:02
3:29
5:21
31:44
1:37
5:06
2:44
34:28
0:53
5:59
2:41
37:09
0:41
6:40
1:12
38:21
1:20
8:00
0:42
39:03
1:13
9:13
0:14
39:17
2:53
12:06
2:18
14:24
2:04
16:28
2:43
19:11
1:16
20:27
8Jon Hjertström
FK Friskus-Varberg
56:432:58
2:58
5:45
38:00
0:36
3:34
9:33
47:33
1:38
5:12
4:46
52:19
0:52
6:04
2:31
54:50
0:35
6:39
1:01
55:51
1:05
7:44
0:39
56:30
1:58
9:42
0:13
56:43
2:50
12:32
14:47
27:19
1:06
28:25
2:31
30:56
1:19
32:15




H14 Kort2780 m6 anmälda
1Embrik Söndrål
OK Löftan
37:3611:01
11:01
0:58
36:31
1:24
12:25
0:52
37:23
2:16
14:41
0:13
37:36
1:23
16:04
0:50
16:54
3:39
20:33
1:19
21:52
2:11
24:03
1:11
25:14
6:22
31:36
2:10
33:46
1:47
35:33
2Rodrick Ragnarsson
IF Rigor
49:473:01
3:01
1:22
48:51
1:05
4:06
0:43
49:34
5:31
9:37
0:13
49:47
1:15
10:52
0:53
11:45
4:57
16:42
1:27
18:09
2:27
20:36
1:33
22:09
19:14
41:23
3:50
45:13
2:16
47:29
3Alexander Svensson
Fjärås AIK
51:084:41
4:41
1:23
49:43
5:02
9:43
1:09
50:52
5:52
15:35
0:16
51:08
1:14
16:49
0:54
17:43
4:42
22:25
1:39
24:04
2:48
26:52
1:20
28:12
9:16
37:28
6:13
43:41
4:39
48:20
4Lukas Enarsson
OK Löftan
61:164:28
4:28
2:56
60:23
1:49
6:17
0:35
60:58
3:28
9:45
0:18
61:16
2:21
12:06
1:53
13:59
5:58
19:57
4:20
24:17
7:21
31:38
4:35
36:13
9:58
46:11
7:11
53:22
4:05
57:27
5Anton Kristensson
FK Friskus-Varberg
115:462:57
2:57
2:15
114:26
11:37
14:34
1:04
115:30
7:59
22:33
0:16
115:46
1:11
23:44
1:11
24:55
56:22
81:17
3:13
84:30
3:44
88:14
2:40
90:54
11:38
102:32
5:03
107:35
4:36
112:11
Edward Karlsson
OK Löftan
Ej godk.6:11
6:11

42:30
2:19
8:30
1:06
43:36
2:00
10:30
0:22
43:58
1:37
12:07
1:02
13:09
5:18
18:27
4:05
22:32
2:27
24:59
5:15
30:14
7:26
37:40
2:52
40:32
 




D122680 m9 anmälda
1Elvira Wildheim
FK Friskus-Varberg
21:031:12
1:12
0:49
20:10
1:00
2:12
0:37
20:47
0:48
3:00
0:16
21:03
1:18
4:18
0:40
4:58
1:10
6:08
2:56
9:04
2:54
11:58
1:20
13:18
2:14
15:32
1:12
16:44
2:37
19:21
2Malin Larsson
OK Nackhe
32:141:41
1:41
1:11
31:22
1:44
3:25
0:38
32:00
1:12
4:37
0:14
32:14
1:54
6:31
1:34
8:05
1:33
9:38
3:19
12:57
3:35
16:32
1:11
17:43
3:14
20:57
2:57
23:54
6:17
30:11
3Lina Erdelius
IF Rigor
35:094:56
4:56
0:54
34:17
2:29
7:25
0:37
34:54
1:15
8:40
0:15
35:09
1:47
10:27
1:04
11:31
1:53
13:24
4:56
18:20
5:16
23:36
1:29
25:05
3:06
28:11
1:52
30:03
3:20
33:23
4Elin Carlsson
IK Trenne Ullared
38:273:10
3:10
1:04
37:31
1:40
4:50
0:42
38:13
1:11
6:01
0:14
38:27
1:23
7:24
0:58
8:22
2:09
10:31
7:56
18:27
3:37
22:04
2:45
24:49
2:59
27:48
1:36
29:24
7:03
36:27
5Lovisa Ring
Halmstad OK
43:557:03
7:03
1:03
43:06
1:29
8:32
0:35
43:41
0:56
9:28
0:14
43:55
1:25
10:53
0:54
11:47
1:47
13:34
3:22
16:56
8:07
25:03
1:39
26:42
4:00
30:42
5:05
35:47
6:16
42:03
6Kajsa Westman
FK Friskus-Varberg
44:415:23
5:23
1:04
43:35
4:20
9:43
0:52
44:27
2:00
11:43
0:14
44:41
1:43
13:26
1:01
14:27
2:00
16:27
8:04
24:31
3:35
28:06
2:46
30:52
3:39
34:31
2:40
37:11
5:20
42:31
7Hanna Carlqvist
FK Friskus-Varberg
46:594:54
4:54
1:00
46:10
4:39
9:33
0:36
46:46
0:48
10:21
0:13
46:59
1:39
12:00
0:55
12:55
2:15
15:10
11:24
26:34
4:21
30:55
2:05
33:00
3:55
36:55
1:29
38:24
6:46
45:10
8Hanna Brorson
OK Nackhe
63:135:33
5:33
1:29
61:56
2:42
8:15
1:02
62:58
2:32
10:47
0:15
63:13
1:39
12:26
1:14
13:40
2:03
15:43
4:47
20:30
5:40
26:10
2:50
29:00
5:11
34:11
16:31
50:42
9:45
60:27
9Moa Bäckström
IF Rigor
79:332:18
2:18
6:51
78:20
2:57
5:15
0:56
79:16
6:32
11:47
0:17
79:33
2:18
14:05
0:59
15:04
4:29
19:33
12:18
31:51
5:08
36:59
2:34
39:33
6:36
46:09
7:09
53:18
18:11
71:29




H122680 m14 anmälda
1Tim Johansson
FK Friskus-Varberg
20:421:18
1:18
1:01
19:54
0:53
2:11
0:35
20:29
0:51
3:02
0:13
20:42
1:11
4:13
0:41
4:54
1:13
6:07
3:12
9:19
2:36
11:55
1:08
13:03
2:13
15:16
1:16
16:32
2:21
18:53
2Oscar Kjellsson
Falkenbergs OK
25:462:22
2:22
0:52
24:53
1:04
3:26
0:40
25:33
0:54
4:20
0:13
25:46
1:27
5:47
0:45
6:32
1:06
7:38
2:43
10:21
4:16
14:37
2:12
16:49
2:33
19:22
1:50
21:12
2:49
24:01
3Viktor Carlsson
IK Trenne Ullared
25:531:38
1:38
0:40
25:03
2:01
3:39
0:36
25:39
1:14
4:53
0:14
25:53
1:22
6:15
0:44
6:59
1:02
8:01
2:58
10:59
2:56
13:55
1:04
14:59
2:25
17:24
4:33
21:57
2:26
24:23
4Adrian Vartia
OK Löftan
30:001:57
1:57
0:48
29:13
1:26
3:23
0:35
29:48
0:47
4:10
0:12
30:00
1:17
5:27
0:50
6:17
1:48
8:05
8:04
16:09
3:33
19:42
1:19
21:01
2:43
23:44
1:35
25:19
3:06
28:25
5Lucas Kristensson
FK Friskus-Varberg
32:372:43
2:43
5:27
31:32
2:49
5:32
0:53
32:25
0:56
6:28
0:12
32:37
1:33
8:01
0:53
8:54
1:03
9:57
5:03
15:00
2:51
17:51
1:06
18:57
2:28
21:25
1:20
22:45
3:20
26:05
6Daniel Glimtén
OK Löftan
37:004:48
4:48
1:10
35:56
1:37
6:25
0:50
36:46
1:34
7:59
0:14
37:00
3:05
11:04
0:56
12:00
1:43
13:43
3:24
17:07
4:19
21:26
1:33
22:59
4:23
27:22
3:09
30:31
4:15
34:46
7Noel Agmarken
Halmstad OK
37:214:13
4:13
1:25
36:18
1:46
5:59
0:47
37:05
1:12
7:11
0:16
37:21
1:51
9:02
0:57
9:59
1:26
11:25
5:11
16:36
4:40
21:16
1:38
22:54
4:00
26:54
2:23
29:17
5:36
34:53
8Noah Bechtel
FK Friskus-Varberg
39:081:10
1:10
1:13
37:54
1:24
2:34
0:51
38:45
1:16
3:50
0:23
39:08
1:15
5:05
0:45
5:50
1:07
6:57
11:04
18:01
6:35
24:36
1:21
25:57
3:41
29:38
4:26
34:04
2:37
36:41
9Pontus Hake
Fjärås AIK
39:172:34
2:34
1:05
38:23
1:41
4:15
0:41
39:04
1:22
5:37
0:13
39:17
1:53
7:30
0:53
8:23
1:28
9:51
6:21
16:12
4:54
21:06
1:44
22:50
5:29
28:19
3:37
31:56
5:22
37:18
10Sebastian Svensson
Fjärås AIK
45:198:41
8:41
1:07
44:27
1:39
10:20
0:38
45:05
1:21
11:41
0:14
45:19
1:57
13:38
0:54
14:32
1:24
15:56
6:21
22:17
4:57
27:14
1:46
29:00
5:27
34:27
3:33
38:00
5:20
43:20
11Simon Sörensson
Fjärås AIK
58:464:19
4:19
1:42
57:46
3:51
8:10
0:42
58:28
1:30
9:40
0:18
58:46
1:22
11:02
1:11
12:13
2:58
15:11
6:33
21:44
5:24
27:08
2:40
29:48
4:01
33:49
19:05
52:54
3:10
56:04
12Simon Samuelsson
Fjärås AIK
61:564:50
4:50
17:47
60:49
2:14
7:04
0:52
61:41
1:08
8:12
0:15
61:56
2:04
10:16
1:23
11:39
2:36
14:15
5:38
19:53
5:46
25:39
1:54
27:33
4:52
32:25
4:55
37:20
5:42
43:02
John Persson
Fjärås AIK
Ej godk.2:12
2:12
3:04
5:16
6:27
11:43

58:31
2:25
14:08
1:06
15:14
2:54
18:08
      
Rasmus Svensson
Hylte OK
Ej godk.2:28
2:28

49:47
1:42
4:10
0:42
50:29
1:17
5:27
0:20
50:49
1:31
6:58
1:39
8:37
1:53
10:30
18:03
28:33
3:16
31:49
1:34
33:23
3:39
37:02
  




D12 Kort2160 m1 anmälda
1Hanna Rymark
FK Friskus-Varberg
27:131:17
1:17
0:15
27:13
0:36
1:53
0:19
2:12
0:47
2:59
6:50
9:49
4:33
14:22
1:45
16:07
4:02
20:09
4:21
24:30
1:18
25:48
0:29
26:17
0:41
26:58




H12 Kort2160 m1 anmälda
1Oskar Karlsson
OK Löftan
30:332:56
2:56
0:15
30:33
3:40
6:36
0:17
6:53
3:04
9:57
2:36
12:33
3:43
16:16
1:34
17:50
3:28
21:18
5:48
27:06
2:00
29:06
0:27
29:33
0:45
30:18




D102080 m6 anmälda
1Linnea Ahlberg
Fjärås AIK
21:471:44
1:44
2:00
3:44
0:50
4:34
1:25
5:59
3:25
9:24
1:39
11:03
2:50
13:53
2:19
16:12
2:06
18:18
2:23
20:41
0:51
21:32
0:15
21:47
2Kajsa Degerlund
Fjärås AIK
35:563:02
3:02
1:51
4:53
0:43
5:36
1:22
6:58
10:11
17:09
1:44
18:53
4:15
23:08
2:18
25:26
6:45
32:11
2:36
34:47
0:48
35:35
0:21
35:56
3Signe Eriksson
Fjärås AIK
37:141:53
1:53
2:42
4:35
1:24
5:59
2:20
8:19
6:34
14:53
1:54
16:47
5:43
22:30
3:13
25:43
4:17
30:00
6:09
36:09
0:49
36:58
0:16
37:14
4Emma Eliasson
FK Friskus-Varberg
40:045:28
5:28
8:51
14:19
0:58
15:17
1:19
16:36
6:53
23:29
1:30
24:59
4:10
29:09
2:18
31:27
4:31
35:58
2:55
38:53
0:52
39:45
0:19
40:04
5Malin Norlander
OK Nackhe
41:485:04
5:04
4:26
9:30
4:27
13:57
4:30
18:27
4:08
22:35
2:18
24:53
4:21
29:14
4:32
33:46
4:11
37:57
2:48
40:45
0:48
41:33
0:15
41:48
6Alvina Axelsson
OK Nackhe
52:046:07
6:07
1:40
7:47
1:13
9:00
1:29
10:29
5:57
16:26
16:37
33:03
9:19
42:22
2:13
44:35
3:00
47:35
3:18
50:53
0:49
51:42
0:22
52:04




H102080 m5 anmälda
1Jesper Johansson
OK Löftan
16:271:07
1:07
1:19
2:26
0:45
3:11
1:06
4:17
2:57
7:14
0:59
8:13
2:25
10:38
1:49
12:27
1:46
14:13
1:23
15:36
0:36
16:12
0:15
16:27
2Alex Johansson
FK Friskus-Varberg
18:092:30
2:30
1:11
3:41
1:00
4:41
1:07
5:48
2:03
7:51
1:11
9:02
2:28
11:30
2:16
13:46
2:13
15:59
1:16
17:15
0:40
17:55
0:14
18:09
3Victor Hansson
OK Löftan
21:161:37
1:37
2:08
3:45
1:35
5:20
1:47
7:07
3:00
10:07
1:07
11:14
3:34
14:48
2:05
16:53
1:47
18:40
1:40
20:20
0:41
21:01
0:15
21:16
4Lukas Norlander
OK Nackhe
25:401:51
1:51
3:14
5:05
0:59
6:04
1:43
7:47
3:58
11:45
1:29
13:14
5:15
18:29
1:53
20:22
2:26
22:48
1:55
24:43
0:42
25:25
0:15
25:40
5Felix Johansson
FK Friskus-Varberg
45:363:43
3:43
2:42
6:25
0:56
7:21
1:44
9:05
12:59
22:04
11:49
33:53
3:32
37:25
1:56
39:21
2:58
42:19
1:49
44:08
1:12
45:20
0:16
45:36




Inskolning1520 m22 anmälda
Alice Carlqvist
FK Friskus-Varberg
Godkänd1:14
1:14
0:55
14:45
0:29
1:43
0:26
15:11
0:33
2:16
1:02
3:18
1:02
4:20
1:35
5:55
1:46
7:41
0:34
8:15
1:40
9:55
1:34
11:29
1:41
13:10
0:40
13:50
Alice Nordqvist
IF Rigor
Godkänd2:27
2:27
0:56
19:14
0:34
3:01
0:18
19:32
0:45
3:46
1:28
5:14
1:15
6:29
1:44
8:13
2:07
10:20
0:57
11:17
1:24
12:41
1:38
14:19
2:57
17:16
1:02
18:18
Anna Nordqvist
IF Rigor
Godkänd2:01
2:01
1:13
18:03
0:47
2:48
0:29
18:32
0:56
3:44
1:27
5:11
1:16
6:27
1:45
8:12
2:04
10:16
0:55
11:11
1:29
12:40
1:35
14:15
1:47
16:02
0:48
16:50
Edvin Alexandersson
Fjärås AIK
Godkänd1:30
1:30
1:13
17:32
0:57
2:27
0:29
18:01
0:43
3:10
2:01
5:11
1:24
6:35
1:55
8:30
1:45
10:15
0:48
11:03
1:12
12:15
1:35
13:50
1:41
15:31
0:48
16:19
Edwin Bartoldsson
FK Friskus-Varberg
Godkänd1:29
1:29
0:50
16:32
0:38
2:07
0:22
16:54
0:27
2:34
1:11
3:45
1:16
5:01
2:11
7:12
1:56
9:08
1:01
10:09
1:22
11:31
1:55
13:26
1:38
15:04
0:38
15:42
Emil Degerlund
Fjärås AIK
Godkänd2:10
2:10
1:00
18:10
0:30
2:40
0:18
18:28
0:28
3:08
1:19
4:27
1:20
5:47
1:52
7:39
1:43
9:22
1:26
10:48
1:39
12:27
2:12
14:39
1:53
16:32
0:38
17:10
Emy Hjertström
FK Friskus-Varberg
Godkänd1:40
1:40
1:12
19:52
1:19
2:59
0:21
20:13
1:00
3:59
1:51
5:50
1:29
7:19
1:51
9:10
2:17
11:27
0:41
12:08
2:13
14:21
1:22
15:43
1:53
17:36
1:04
18:40
Ester Ericsson
FK Friskus-Varberg
Godkänd1:22
1:22
0:49
15:59
0:38
2:00
0:20
16:19
0:41
2:41
1:07
3:48
1:27
5:15
1:27
6:42
2:12
8:54
0:54
9:48
1:30
11:18
1:11
12:29
1:48
14:17
0:53
15:10
Greta Gillerborn
FK Friskus-Varberg
Godkänd1:12
1:12
1:04
14:43
0:29
1:41
0:26
15:09
0:21
2:02
1:00
3:02
0:57
3:59
1:43
5:42
1:48
7:30
0:30
8:00
1:11
9:11
1:44
10:55
2:13
13:08
0:31
13:39
Hugo Lindqvist
FK Friskus-Varberg
Godkänd1:41
1:41
0:56
16:26
0:43
2:24
0:22
16:48
0:22
2:46
1:33
4:19
1:05
5:24
1:59
7:23
2:02
9:25
0:45
10:10
1:16
11:26
1:38
13:04
1:43
14:47
0:43
15:30
Ida Andreasson
FK Friskus-Varberg
Godkänd1:27
1:27
0:54
13:26
0:35
2:02
0:20
13:46
0:22
2:24
0:54
3:18
0:57
4:15
1:18
5:33
1:47
7:20
0:40
8:00
1:06
9:06
1:21
10:27
1:29
11:56
0:36
12:32
Klara Eriksson
Fjärås AIK
Godkänd1:48
1:48
1:38
34:57
1:44
3:32
0:23
35:20
0:49
4:21
3:15
7:36
2:29
10:05
3:57
14:02
5:37
19:39
1:58
21:37
3:48
25:25
3:27
28:52
3:13
32:05
1:14
33:19
Loke Lönnqvist
OK Löftan
Godkänd1:03
1:03
0:52
13:38
0:53
1:56
0:16
13:54
0:20
2:16
0:56
3:12
0:58
4:10
1:22
5:32
1:43
7:15
0:34
7:49
1:37
9:26
1:16
10:42
1:37
12:19
0:27
12:46
Lova Johansson
FK Friskus-Varberg
Godkänd1:38
1:38
1:13
19:32
0:47
2:25
0:26
19:58
0:42
3:07
1:35
4:42
1:33
6:15
1:58
8:13
2:19
10:32
0:49
11:21
1:49
13:10
2:02
15:12
2:09
17:21
0:58
18:19
Lucas Persson
FK Friskus-Varberg
Godkänd4:50
4:50
1:34
32:09
1:23
6:13
0:43
32:52
0:45
6:58
2:21
9:19
2:27
11:46
3:10
14:56
4:14
19:10
1:07
20:17
2:30
22:47
3:10
25:57
3:06
29:03
1:32
30:35
Maja Jonsson
FK Friskus-Varberg
Godkänd0:01
0:01
1:04
15:09
1:25
1:26
0:19
15:28
0:26
1:52
1:14
3:06
1:02
4:08
1:30
5:38
1:58
7:36
0:49
8:25
1:25
9:50
1:43
11:33
1:20
12:53
1:12
14:05
Maja Karmstig
FK Friskus-Varberg
Godkänd1:51
1:51
1:02
15:57
0:34
2:25
0:21
16:18
0:26
2:51
1:22
4:13
1:00
5:13
1:34
6:47
2:07
8:54
0:47
9:41
1:27
11:08
1:33
12:41
1:43
14:24
0:31
14:55
Marta Törnström
FK Friskus-Varberg
Godkänd2:20
2:20
1:00
16:54
0:58
3:18
0:20
17:14
0:45
4:03
1:20
5:23
1:09
6:32
1:33
8:05
2:05
10:10
0:37
10:47
1:09
11:56
1:23
13:19
1:51
15:10
0:44
15:54
Simon Corneliusson
OK Löftan
Godkänd3:55
3:55
1:06
19:25
0:59
4:54
0:24
19:49
0:58
5:52
1:09
7:01
1:39
8:40
1:38
10:18
1:45
12:03
0:40
12:43
1:23
14:06
1:33
15:39
2:11
17:50
0:29
18:19
Wilma Olofsson
FK Friskus-Varberg
Godkänd1:18
1:18
1:17
16:24
0:32
1:50
0:19
16:43
0:32
2:22
1:04
3:26
1:06
4:32
1:27
5:59
2:19
8:18
0:51
9:09
1:48
10:57
1:35
12:32
1:50
14:22
0:45
15:07
Alvar Alexandersson
Fjärås AIK
Ej godk.2:28
2:28
1:18
19:02
0:34
3:02
0:25
19:27
0:42
3:44
1:55
5:39
 
8:47
1:56
10:43
0:29
11:12
1:57
13:09
1:38
14:47
2:13
17:00
0:44
17:44




U11880 m14 anmälda
1Adam Bjurinder
FK Friskus-Varberg
15:591:04
1:04
0:47
15:43
0:44
1:48
0:16
15:59
0:40
2:28
0:54
3:22
1:34
4:56
1:35
6:31
1:16
7:47
1:33
9:20
1:09
10:29
2:26
12:55
1:19
14:14
0:42
14:56
2Fanny Hansson
Falkenbergs OK
20:331:10
1:10
1:06
20:17
1:14
2:24
0:16
20:33
1:58
4:22
0:51
5:13
1:49
7:02
2:20
9:22
1:44
11:06
1:58
13:04
1:18
14:22
1:22
15:44
2:44
18:28
0:43
19:11
3Annie Nilsson
IK Trenne Ullared
21:231:08
1:08
1:09
21:03
0:57
2:05
0:20
21:23
1:04
3:09
1:16
4:25
3:04
7:29
2:02
9:31
1:55
11:26
2:27
13:53
1:41
15:34
1:38
17:12
2:01
19:13
0:41
19:54
4Daniel Andersson
IK Dran
21:291:11
1:11
0:48
21:14
1:14
2:25
0:15
21:29
0:58
3:23
4:53
8:16
1:25
9:41
1:42
11:23
1:36
12:59
2:16
15:15
1:25
16:40
1:34
18:14
1:32
19:46
0:40
20:26
5Emil Westman
FK Friskus-Varberg
23:022:10
2:10
0:52
22:44
1:07
3:17
0:18
23:02
0:55
4:12
1:56
6:08
3:21
9:29
1:56
11:25
1:56
13:21
2:29
15:50
1:45
17:35
2:00
19:35
1:48
21:23
0:29
21:52
6Clara Johansson
IK Dran
23:251:45
1:45
1:10
23:07
1:39
3:24
0:18
23:25
1:01
4:25
3:00
7:25
2:21
9:46
2:14
12:00
1:40
13:40
2:29
16:09
1:19
17:28
1:44
19:12
2:03
21:15
0:42
21:57
7Johanna Johansson
OK Löftan
24:111:23
1:23
1:08
23:52
1:27
2:50
0:19
24:11
1:26
4:16
1:59
6:15
2:06
8:21
2:33
10:54
1:56
12:50
3:05
15:55
1:46
17:41
2:19
20:00
1:56
21:56
0:48
22:44
8Emil Seldén
IF Rigor
26:163:21
3:21
1:04
26:02
0:57
4:18
0:14
26:16
1:00
5:18
1:13
6:31
1:57
8:28
1:27
9:55
1:34
11:29
6:48
18:17
1:39
19:56
1:41
21:37
1:28
23:05
1:53
24:58
9Frida Johansson
FK Friskus-Varberg
26:271:53
1:53
1:11
26:04
1:22
3:15
0:23
26:27
1:07
4:22
1:48
6:10
3:05
9:15
2:45
12:00
4:26
16:26
2:33
18:59
1:30
20:29
1:29
21:58
2:01
23:59
0:54
24:53
10Albin Jonsson
FK Friskus-Varberg
28:341:55
1:55
1:31
27:52
1:01
2:56
0:42
28:34
1:24
4:20
1:00
5:20
4:42
10:02
2:55
12:57
2:21
15:18
4:07
19:25
1:59
21:24
2:00
23:24
2:04
25:28
0:53
26:21
11Rasmus Bengtsson
Fjärås AIK
28:372:40
2:40
1:14
28:18
5:23
8:03
0:19
28:37
2:29
10:32
1:05
11:37
2:19
13:56
2:27
16:23
2:02
18:25
2:41
21:06
1:33
22:39
1:59
24:38
1:48
26:26
0:38
27:04
12Alfred Nordgren
FK Friskus-Varberg
29:101:34
1:34
1:15
28:41
0:52
2:26
0:29
29:10
0:53
3:19
0:58
4:17
6:05
10:22
1:33
11:55
1:43
13:38
5:25
19:03
2:21
21:24
1:32
22:56
2:40
25:36
1:50
27:26
13Alva Wallin
IK Trenne Ullared
33:341:07
1:07
0:59
33:17
0:56
2:03
0:17
33:34
1:08
3:11
1:10
4:21
3:05
7:26
1:54
9:20
1:32
10:52
13:42
24:34
1:02
25:36
4:36
30:12
1:34
31:46
0:32
32:18
14Oliver Carlsson-Ludvigsson
OK Nackhe
36:481:07
1:07
1:43
36:31
5:39
6:46
0:17
36:48
1:44
8:30
2:05
10:35
4:18
14:53
3:10
18:03
3:08
21:11
3:33
24:44
2:17
27:01
2:58
29:59
3:24
33:23
1:25
34:48




U22160 m28 anmälda
1Victor Ring
Halmstad OK
17:181:16
1:16
0:15
17:18
0:46
2:02
0:17
2:19
0:47
3:06
1:47
4:53
2:44
7:37
1:19
8:56
2:40
11:36
3:21
14:57
1:04
16:01
0:24
16:25
0:38
17:03
2William Karlsson
IK Trenne Ullared
19:111:12
1:12
0:16
19:11
0:52
2:04
0:31
2:35
0:46
3:21
2:02
5:23
2:37
8:00
1:35
9:35
3:03
12:38
3:25
16:03
1:22
17:25
0:40
18:05
0:50
18:55
3Axel Bechtel
FK Friskus-Varberg
19:521:06
1:06
0:16
19:52
0:53
1:59
0:20
2:19
0:54
3:13
2:02
5:15
2:40
7:55
1:55
9:50
3:09
12:59
3:44
16:43
1:30
18:13
0:38
18:51
0:45
19:36
4Oliver Björk
OK Löftan
20:254:29
4:29
0:21
20:25
0:39
5:08
0:16
5:24
0:58
6:22
1:41
8:03
2:49
10:52
1:05
11:57
3:00
14:57
2:45
17:42
1:15
18:57
0:35
19:32
0:32
20:04
5Måns M-Henningsson
IK Trenne Ullared
21:091:40
1:40
0:15
21:09
0:45
2:25
0:25
2:50
0:49
3:39
2:29
6:08
2:44
8:52
1:47
10:39
3:04
13:43
4:15
17:58
1:39
19:37
0:31
20:08
0:46
20:54
6Melwin Wildheim
FK Friskus-Varberg
21:271:05
1:05
0:16
21:27
1:00
2:05
0:23
2:28
0:55
3:23
2:17
5:40
2:46
8:26
1:32
9:58
3:08
13:06
4:36
17:42
1:30
19:12
0:42
19:54
1:17
21:11
7Sandra Rymark
FK Friskus-Varberg
22:001:59
1:59
0:14
22:00
1:12
3:11
0:23
3:34
0:59
4:33
2:26
6:59
2:51
9:50
1:21
11:11
3:28
14:39
4:20
18:59
1:15
20:14
0:51
21:05
0:41
21:46
8David Johansson
IK Dran
22:420:58
0:58
0:15
22:42
1:16
2:14
0:32
2:46
1:00
3:46
2:52
6:38
3:36
10:14
1:18
11:32
3:02
14:34
4:21
18:55
1:50
20:45
0:40
21:25
1:02
22:27
9Alfred Erdelius
IF Rigor
23:301:08
1:08
0:13
23:30
0:45
1:53
0:20
2:13
0:55
3:08
2:32
5:40
3:14
8:54
3:20
12:14
3:26
15:40
4:27
20:07
1:43
21:50
0:38
22:28
0:49
23:17
10Linus Zederin
OK Nackhe
24:031:41
1:41
0:14
24:03
1:06
2:47
0:31
3:18
1:04
4:22
2:35
6:57
3:26
10:23
1:45
12:08
3:30
15:38
4:44
20:22
1:52
22:14
0:48
23:02
0:47
23:49
11Sanna Nilsson
FK Friskus-Varberg
24:141:53
1:53
0:13
24:14
1:38
3:31
0:26
3:57
1:02
4:59
2:02
7:01
3:48
10:49
1:46
12:35
4:28
17:03
3:48
20:51
1:32
22:23
0:44
23:07
0:54
24:01
12Elsa Boberg
IF Rigor
24:151:15
1:15
0:16
24:15
0:45
2:00
0:20
2:20
1:27
3:47
2:33
6:20
3:15
9:35
1:46
11:21
4:05
15:26
5:21
20:47
1:41
22:28
0:44
23:12
0:47
23:59
13Elsa Ericsson
FK Friskus-Varberg
25:151:23
1:23
0:18
25:15
1:19
2:42
0:34
3:16
1:02
4:18
2:25
6:43
3:16
9:59
1:49
11:48
4:05
15:53
5:37
21:30
1:46
23:16
0:44
24:00
0:57
24:57
14Thilda Seldén
IF Rigor
26:172:19
2:19
0:19
26:17
1:26
3:45
0:28
4:13
1:13
5:26
2:35
8:01
3:34
11:35
2:36
14:11
3:48
17:59
4:28
22:27
1:50
24:17
0:41
24:58
1:00
25:58
15Erica Johansson
OK Löftan
26:552:06
2:06
0:15
26:55
1:22
3:28
0:27
3:55
1:02
4:57
1:51
6:48
5:14
12:02
2:43
14:45
3:45
18:30
4:37
23:07
1:36
24:43
1:07
25:50
0:50
26:40
16Karl Westman
FK Friskus-Varberg
26:592:06
2:06
0:14
26:59
1:02
3:08
0:21
3:29
0:58
4:27
3:33
8:00
4:40
12:40
2:00
14:40
4:09
18:49
4:39
23:28
1:42
25:10
0:46
25:56
0:49
26:45
17Hampus Bengtsson
Hylte OK
27:012:09
2:09
0:16
27:01
2:29
4:38
0:23
5:01
2:19
7:20
2:19
9:39
3:29
13:08
2:36
15:44
2:48
18:32
3:32
22:04
1:26
23:30
1:18
24:48
1:57
26:45
18Tilda M-Henningsson
IK Trenne Ullared
27:132:20
2:20
0:18
27:13
0:57
3:17
0:28
3:45
1:04
4:49
2:07
6:56
3:56
10:52
2:01
12:53
4:05
16:58
6:22
23:20
1:50
25:10
0:49
25:59
0:56
26:55
19Agnes Söhrman
OK Nackhe
27:503:02
3:02
0:16
27:50
1:34
4:36
0:42
5:18
1:12
6:30
3:08
9:38
3:28
13:06
1:55
15:01
4:36
19:37
4:30
24:07
1:36
25:43
1:04
26:47
0:47
27:34
20Linn Ramberg
FK Friskus-Varberg
27:573:17
3:17
0:18
27:57
1:25
4:42
0:28
5:10
1:00
6:10
3:19
9:29
3:28
12:57
2:14
15:11
3:39
18:50
5:12
24:02
1:51
25:53
0:33
26:26
1:13
27:39
21Lina Karlsson
IK Trenne Ullared
30:071:20
1:20
0:16
30:07
1:02
2:22
0:27
2:49
1:01
3:50
2:25
6:15
3:17
9:32
2:18
11:50
9:15
21:05
4:35
25:40
1:35
27:15
1:44
28:59
0:52
29:51
22Karin Brorson
OK Nackhe
30:553:01
3:01
0:17
30:55
1:19
4:20
0:38
4:58
1:18
6:16
3:17
9:33
4:14
13:47
2:21
16:08
4:17
20:25
5:35
26:00
2:25
28:25
1:02
29:27
1:11
30:38
23Filip Carlqvist
FK Friskus-Varberg
32:181:21
1:21
0:15
32:18
1:24
2:45
0:21
3:06
1:05
4:11
4:13
8:24
4:26
12:50
2:58
15:48
4:28
20:16
6:46
27:02
2:32
29:34
1:09
30:43
1:20
32:03
24Sandra Bergelin
IF Rigor
36:033:26
3:26
0:17
36:03
1:17
4:43
0:39
5:22
0:59
6:21
4:09
10:30
4:34
15:04
2:38
17:42
5:33
23:15
8:10
31:25
1:43
33:08
1:33
34:41
1:05
35:46
25Casper Bartoldsson
FK Friskus-Varberg
36:342:05
2:05
0:14
36:34
1:39
3:44
0:38
4:22
0:46
5:08
2:56
8:04
4:12
12:16
7:02
19:18
3:46
23:04
10:17
33:21
1:27
34:48
0:50
35:38
0:42
36:20




Öppen motion 22780 m2 anmälda
1Julia Henningsson
IK Trenne Ullared
61:575:52
5:52
1:26
60:25
2:29
8:21
1:13
61:38
3:00
11:21
0:19
61:57
2:03
13:24
1:23
14:47
12:05
26:52
1:56
28:48
5:14
34:02
3:11
37:13
12:59
50:12
5:43
55:55
3:04
58:59
Helene Johansson
OK Nackhe
Ej godk.3:38
3:38
1:04
46:20
1:44
5:22
0:45
47:05
4:45
10:07
0:20
47:25
1:34
11:41
0:54
12:35
 
23:30
3:13
26:43
1:16
27:59
 
43:16
2:00
45:16




Öppen motion 43350 m16 anmälda
1Mattias Carlsson
IK Trenne Ullared
17:241:21
1:21
1:39
15:31
0:36
1:57
1:41
17:12
1:21
3:18
0:12
17:24
0:18
3:36
0:24
4:00
0:31
4:31
1:44
6:15
0:46
7:01
1:33
8:34
0:45
9:19
2:41
12:00
1:52
13:52
2Anton Hagström
Falkenbergs OK
22:411:54
1:54
2:13
20:14
0:45
2:39
2:15
22:29
1:19
3:58
0:12
22:41
0:31
4:29
0:30
4:59
0:58
5:57
2:14
8:11
0:56
9:07
2:04
11:11
0:58
12:09
3:37
15:46
2:15
18:01
3Peter Kjellsson
Falkenbergs OK
23:432:00
2:00
2:05
21:16
0:54
2:54
2:12
23:28
1:13
4:07
0:15
23:43
0:29
4:36
0:30
5:06
0:53
5:59
2:58
8:57
0:57
9:54
2:07
12:01
1:02
13:03
3:27
16:30
2:41
19:11
4Henrik Johansson
OK Löftan
25:134:10
4:10
2:34
22:42
0:31
4:41
2:16
24:58
1:08
5:49
0:15
25:13
0:29
6:18
0:48
7:06
0:49
7:55
2:04
9:59
0:54
10:53
2:09
13:02
1:02
14:04
3:38
17:42
2:26
20:08
5Magnus Wallin
IK Trenne Ullared
25:361:52
1:52
2:13
23:05
0:32
2:24
2:14
25:19
3:00
5:24
0:17
25:36
0:26
5:50
0:28
6:18
0:56
7:14
1:56
9:10
1:02
10:12
3:13
13:25
0:51
14:16
4:03
18:19
2:33
20:52
6Lars Edberg
OK Nackhe
27:572:09
2:09
2:54
24:52
0:41
2:50
2:45
27:37
2:08
4:58
0:20
27:57
0:27
5:25
0:39
6:04
0:49
6:53
2:51
9:44
1:16
11:00
2:36
13:36
1:17
14:53
4:11
19:04
2:54
21:58
7Tommy Vartia
OK Löftan
28:112:04
2:04
4:21
25:28
0:50
2:54
2:28
27:56
1:22
4:16
0:15
28:11
0:44
5:00
0:40
5:40
0:58
6:38
2:50
9:28
1:02
10:30
2:08
12:38
1:10
13:48
3:59
17:47
3:20
21:07
8Liselotte Johansson
OK Löftan
28:242:20
2:20
2:35
25:31
0:47
3:07
2:35
28:06
1:40
4:47
0:18
28:24
0:32
5:19
0:37
5:56
0:53
6:49
4:17
11:06
1:17
12:23
2:22
14:45
1:15
16:00
4:28
20:28
2:28
22:56
9Marie-Louise Nilsson
Hylte OK
28:433:35
3:35
2:19
26:07
0:44
4:19
2:17
28:24
2:00
6:19
0:19
28:43
0:37
6:56
0:35
7:31
0:56
8:27
4:45
13:12
1:13
14:25
2:15
16:40
1:03
17:43
3:43
21:26
2:22
23:48
10Louise Larborn
Fjärås AIK
29:302:50
2:50
3:10
26:28
0:51
3:41
2:47
29:15
1:29
5:10
0:15
29:30
0:35
5:45
0:46
6:31
0:51
7:22
2:49
10:11
1:16
11:27
2:35
14:02
1:31
15:33
4:50
20:23
2:55
23:18
11Kerstin Yngström
Frölunda OL
29:512:32
2:32
3:00
26:57
1:28
4:00
2:37
29:34
1:42
5:42
0:17
29:51
0:39
6:21
0:45
7:06
1:02
8:08
3:00
11:08
1:20
12:28
2:51
15:19
1:20
16:39
4:27
21:06
2:51
23:57
12Jonas Hultin
OK Löftan
30:052:13
2:13
3:13
27:03
0:57
3:10
2:45
29:48
1:42
4:52
0:17
30:05
0:40
5:32
0:31
6:03
1:01
7:04
3:17
10:21
1:40
12:01
2:46
14:47
1:11
15:58
5:15
21:13
2:37
23:50
13Susanne Johansson
Fjärås AIK
30:162:24
2:24
2:48
27:21
0:51
3:15
2:42
30:03
1:30
4:45
0:13
30:16
0:37
5:22
0:39
6:01
1:10
7:11
5:13
12:24
0:59
13:23
2:24
15:47
1:13
17:00
4:51
21:51
2:42
24:33
14Henryk Zienkiewicz
IF Rigor
32:284:52
4:52
2:43
29:02
0:53
5:45
3:08
32:10
1:35
7:20
0:18
32:28
0:48
8:08
0:39
8:47
1:00
9:47
2:47
12:34
1:52
14:26
2:23
16:49
1:15
18:04
5:00
23:04
3:15
26:19
15Andrea Erdelius
IF Rigor
41:417:43
7:43
3:40
38:14
0:50
8:33
3:10
41:24
1:51
10:24
0:17
41:41
0:54
11:18
0:42
12:00
1:12
13:12
7:37
20:49
1:26
22:15
3:03
25:18
1:21
26:39
4:56
31:35
2:59
34:34
16Sabina Mårtensson
IK Trenne Ullared
44:162:44
2:44
12:58
40:49
1:01
3:45
3:08
43:57
3:08
6:53
0:19
44:16
0:32
7:25
0:48
8:13
0:58
9:11
3:07
12:18
1:24
13:42
2:53
16:35
1:37
18:12
5:49
24:01
3:50
27:51



Skapad 2012-05-12 12:49:09 med OLA version 5.0.0-26